Maszyny Rolnicze

Maszyny Rolnicze

Maszyny i narzędzia rolnicze w jednym miejscu, bogaty asortyment, ponad 10 tysięcy pozycji, liczne promocje.

Salon Husqvarna

Salon Husqvarna

Autoryzowany salon marki Husqvarna, w ofercie pilarki, kosiarki, traktorki, osprzęt, narzędzia ogrodnicze ,usługi serwisowe.

Usługi Serwisowe

Usługi Serwisowe

Serwis wszelkich pojazdów, maszyn i urządzeń mechanicznych, w ofercie serwis samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych.

Chomicz Ośno Lubuskie – o firmie

Firma Handlowo-Usługowa CHOMICZ istnieje na rynku od 1996 r. Jesteśmy firmą rodzinną założoną i prowadzoną przez trzech braci. Główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Ośno Lubuskie województwo lubuskie gdzie wyrastamy na lidera branży. Obecnie w firmie zatrudniamy 14 pracowników, ekspozycja mieści się na 5 tysiącach metrów kwadratowych.

Siedziba firmy mieści się w zachodnio północnej części polski co determinuje klientów do jakich chcemy dotrzeć. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego.
Nie zamykamy się na współprace na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Stawiając na ciągły rozwój i chęć dotarcia do nowych klientów otworzyliśmy oddział w Krośnie Odrzańskim.

Firma CHOMICZ zajmuje się sprzedażą maszyn i części rolniczych, prowadzimy serwis ciągników, maszyn i samochodów osobowych, w naszych magazynach mamy ponad 10 tys pozycji. Dowiedz się więcej o ofercie.